Zajęcia przez Skype

//Kiedy można rozpocząć kurs?

Zajęcia z języka polskiego przez Skype możecie zacząć w każdym momencie! Od teraz podróżując lub pracując również będziecie mogli skorzystać z naszych usług! Wprawdzie nie jesteśmy wielkimi zwolennikami władzy Internetu nad naszym życiem, ale idziemy z duchem czasu 😉

//Dla kogo?

Jest to wspaniała opcja dla aktywnych i zapracowanych, gdyż zaoszczędza sporo czasu 🙂 A poza tym, z nauki w Professor Dwarf będą mogli skorzystać w całej Polsce (a nawet całym świecie ;))

Ze względu na indywidualny charakter zajęć materiał dydaktyczny dostosowany jest do Waszych potrzeb i poziomu zaawansowania. Zajęcia świetnie sprawdzają się jako kursy przygotowawcze do międzynarodowych certyfikacji oraz egzaminów. Ponadto nasi lektorzy pracują nad słownictwem specjalistycznym, używanym podczas kursów biznesowych.

//Kiedy?

Zajęcia przez Skype odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają godzinę zegarową – termin i długość trwania kursu wybieracie sami.

//Prowadzący

Zajęcia z francuskiego przez Skype prowadzą polscy lektorzy, którzy są doświadczeni w prowadzeniu zajęć tego typu.Nasza kadra składa się z młodych i energicznych osób, które z wirtualnym światem radzą sobie wspaniale 😉 To Ty wybierasz, z kim chcesz mieć zajęcia!


Do zobaczenia po drugiej stronie ekranu 😉