Zajęcia dla firm

Kursy języka polskiego dla firm we Wrocławiu

 

Cel

Kurs języka polskiego dla firm we Wrocławiu – głównym celem naszej szkoły jest nastawienie na komunikację. Podczas zajęć w Professor Dwarf na każdym poziomie zaawansowania najwięcej czasu zawsze poświęcamy na mówienie. Oczywiście, ćwiczymy również francuską gramatykę, pisanie czy czytanie tekstów, ale 70% zajęć w naszej szkole to przede wszystkim praktyka.

 

Lektorzy

Kadra nauczycielska złożona jest z osób młodych, ale już doświadczonych w prowadzeniu zajęć, zarówno w grupach jak i tych indywidualnych. Zajęcia prowadzone są również przez native speakerów, dzięki którym nauka jest jeszcze bardziej efektywna.

 

Lokalizacja

Kursy języka angielskiego dla firm we Wrocławiu prowadzimy w naszej siedzibie w centrum miasta przy ulicy Ruskiej lub w Państwa firmie.

 

Kurs języka angielskiego dla firm – kiedy można go rozpocząć?

Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie, gdyż zapisy w naszej szkole trwają przez cały rok.Ilość zajęć w tygodniu jest zależna od Państwa. Zajęcia prowadzimy od godziny 8:00 do 21:30.

 

Materiały

Oprócz podstawowych materiałów dydaktycznych, dla każdej firmy przygotowujemy dodatkowe, specjalistyczne słownictwo potrzebne w danej branży. Istnieje możliwość zajęć z angielskiego w grupach oraz indywidualnie.

 

W celu szczegółowych informacji oraz zapisów zapraszamy do kontaktu:

professordwarf@gmail.com | tel. 533 787 244