Co nas wyróżnia?

 

Grupy maksymalnie 5-osobowe

 
Zajęcia w Professor Dwarf odbywają się w maksymalnie 5 – osobowych grupach. Dzięki tak niewielkiej liczbie osób w grupie, postępy w nauce są znacznie szybsze. Tworzymy także grupy 2, 3 i 4-osobowe, wystarczy, że znajdą się chętni na tym samym poziomie. W kameralnej atmosferze szybciej otworzycie się na język i efektywnie wykorzystacie czas, poświęcony na naukę. Nowe grupy możemy tworzyć w każdym momencie semestru, jeśli tylko będzie możliwe utworzenie takich grup. Jeżeli stworzycie własną, 5-osobową grupę na tym samym poziomie, każdy z Was otrzyma 20% zniżki na kurs. Wystarczy więc zebrać paczkę znajomych i koszt kursu spadnie o 1/5 😉
 
 

Words, words, words… 😉

 
Dla nas najważniejsza jest praktyka. Język polski nie jest łatwy, dlatego też, tak duży nacisk od początku kładziemy na osłuchanie się z naszym szeleszczącym językiem. U nas uczniowie mówią już od pierwszych zajęć. Sami zadają pytania i odpowiadają na nie, piszą scenariusze scenek, uczestniczą w „burzach mózgów”. Od początku nauki sprawdzają się w licznych grach i ćwiczeniach językowych, słuchają piosenek, oglądają filmy i wymieniają poglądy.
 
 

U nas nie ma nudnych podręczników

Chcemy uczyć Was, przede wszystkim, sprawnej komunikacji i dać solidne podstawy gramatyczne. Dlatego dostosowujemy podręczniki do naszych, a właściwie, Waszych potrzeb. Po prostu zaczynamy z Wami rozmawiać i nie przejmujemy się gramatyką. Przynajmniej na początku. Wiemy, że później, i tak, wszystkie zawiłości gramatyczne, same zaczną się rozwiązywać.
 
 

Energiczni i doświadczeni lektorzy

 
Posiadamy duże doświadczenie w nauczaniu i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy Was do wspólnej językowej podróży po Polsce, jej tradycji, historii i kulturze.  U nas nauka idzie w parze z dobrą zabawą!